Prečo e.l.f. ?

Značka e.l.f., plným menom eyes lips face, vznikla pred rokmi v New Yorku.

V prvých rokoch bola táto značka dostupná len v USA . Prvenstvo si získala ako líder na internetovom trhu , neskôr sa objavili aj v obchodných sieťiach a dnes majú už aj svoj prvý kamenný obchod v NY. Do Európy sa e.l.f. dostal cez UK , potom si získal srdcia francúzov a dnes už je viditelný v mnohých krajinách Európy.

Maďarský trh sa k e.l.f. rodine pripojil cez Slovensko v roku 2013

Teraz už aj maďarskym zákazníčkam vieme ukázat , čo je dobrá a kvalitná kozmetika, čo znamená rýchle zasielanie objednávok a profesionálny pristup k zákazníkom . Proste, čo je krása na dosah .

- Značka e.l.f. má prvenstvo na internetovom trhu v zmysle kvality a ceny . Nízka cena našich produktov však nie je na úkor kvality. Je spôsobená práve tým, že e.l.f. uprednostňuje internetový predaj a Vy, naše zákazníčky ste našou najlepšou reklamou. Vďaka tomu, ze e.l.f. nemá výdavky ohladom marketingu, katalógov, či obchodných priestorov, možeme preniest svoje úspory až k zákazníkom vo forme nízkych cien.

Línia Essentials obsahuje všetky produkty, ktoré mladé dámy považujú za nevyhnutné.
Línia Studio je vyvinutá pre náročné zakaznícky, ktore si potrpia na najvyššej kvalite a takisto pre profesionálne použitie v kozmetických salónoch.
Línia Minerals má 100% prírodný povod. Neobsahuje žiadne konzervačné látky a chemické farbivá, preto je vhodná pre zákazníčky s citlivou pokožkou.

e.l.f. je striktne proti testovaniu kozmetických pripravkov na zvieratách. Ani jeden produkt tejto značky neobsahuje látky živočíšneho povodu. Každý kozmetický štetec je vyrobený z vysoko kvalitného taklonu.

e.l.f. podporuje dobročinné organizácie. Naša firma takisto venuje väčšiu čast svôjho zisku na rôzne dobročinné aktivity. Nákupom našich produktov takto všetci zakazníci podporujú dobročinné aktivity - ďakujeme Vám!

Urobíme vsetko preto , aby naši zakazníci boli maximálne spokojni, či už s produktami alebo so zakázníckym servisom.

Vitajte v našej rodine e.l.f. !